تلفن کارخانه: 02176229595

صادرات ماکارونی به افغانستان

صادرات ماکارونی به افغانستان

صادرات ماکارونی به افغانستان یکی از درآمدهای حاصل از صادرات به افغانستان می باشد که موجب ارز آوری به کشور ایران می شود. صادرات ماکارونی به افغانستان به دلیل بازار بسیار پر رونق این حوزه سبب شده تا تاجرین بسیار زیادی به سمت صادرات ماکارونی روی آورند و از این صادرات پر سود بهره مند شوند. صادرات ماکارونی به افغانستان یکی از پر سود ترین صادرات ایران به افغانستان است که در دهه اخیر با بالاترین نرخ خود مواجه شده است به طوری که در بازار مواد و محصولات غذایی افغانستان ماکارونی های درجه یک و با کیفیت ایرانی به چشم می خورد.

یکی از پارامترهای مهم و سود آور در صادرات این است که کشور مبدا و مقصد فاصله زمانی و مکانی کمی با یکدیگر داشته باشند از همین رو افغانستان یکی از کشورهای مناسب برای صادرات به خصوص صادرات انواع ماکارونی می باشد. صادرات ماکارونی فرمی، ماکارونی رشته ای، پیچ، سیم تلفنی و دیگر انواع آن به افغانستان به سهولت و با سود مناسب همراه است.

 

صادرات ماکارونی به افغانستان

صادرات انواع ماکارونی به افغانستان

صادرات ماکارونی به افغانستان شامل صادرات ماکارونی فرمی، پیچ، حلزونی، رشته ای، صدفی، پروانه ای و لوله ای می باشد که انواع ماکارونی درجه یک و با کیفیت در کارخانه شهروند تولید شده و تاجر می تواند بدون پرداخت اضافی به واسطه انواع ماکارونی را جهت صادرات به کشورهای دیگر تهیه نماید. صادرات ماکارونی به عراق نیز از سود آور ترین صادرات ماکارونی به حساب می آید. برای خرید ماکارونی فرمی پیچ شهروند می توانید مستقیم وارد صفحه خرید آن شوید.

فروش عمده ماکارونی برای صادرات به افغانستان

همان طور که گفته شد فروش عمده ماکارونی به افغانستان در کارخانه شهروند انجام می شود که باعث شده تا تاجرین  حاشیه سود مناسبی را به دلیل حذف واسطه تجربه نمایند. فروش عمده تمامی انواع ماکارونی موجود در کارخانه شهروند برای تمامی افرادی که قصد صادرات را دارند امکان پذیر است. همان طور که مشخص است صنعت ماکارونی همه ساله در حال پیشرفت است که باعث شده تا صادرات آن نیز به راحتی انجام شود و ماکارونی های ایرانی در بین مردم کشور های مختلف شناخته شده باشد.

قیمت انواع ماکارونی شهروند برای صادرات

برای اطلاع از دقیق ترین قیمت ماکارونی شما مشتریان گرامی می توانید به بخش ماکارونی در سایت دیجی شهروند مراجعه نمایید یا با تلفن تماس کارخانه شهروند تماس حاصل نمایید تا از بروز ترین قیمت ها مطلع شوید. قیمت ماکارونی با توجه به انواع آن، متفاوت می باشد و قیمت یکسانی ندارد برای مشاهده قیمت هر ماکارونی باید به بخش مربوط به آن مراجعه کنید یا تماس حاصل فرمایید.

انواع ماکارونی محبوب برای صادرات به افغانستان

با توجه به سابقه درخشان صادرات انواع ماکارونی به افغانستان می توان گفت که ذائقه مردم این کشور برای صادرات ماکارونی برای ما ایرانی ها مشخص شده است. انواع ماکارونی رشته ای و فرمی بیشترین صادرات را به کشور افغانستان داشته اند. مردم کشور افغانستان از ماکارونی فرمی و رشته ای بیشترین مصرف را برای آشپزی خود دارند که باعث افزایش صادرات این دو ماکارونی به این کشور شده است.

لازم به ذکر است که انواع ماکارونی دیگر نیز به افغانستان صادر می شود اما رتبه های بعد را نسبت به ماکارونی فرمی و رشته ای دارند. البته از فرصت صادرات انواع ماکارونی به این کشورها نبای به سادگی عبور کرد زیرا حاشیه سود مناسبی برای کشورمان به همراه دارد.

بهترین نوع ماکارونی برای صادرات

بهترین نوع ماکارونی برای صادرات ماکارونی می باشد که از آرد دوروم تهیه شده باشد که بالاترین کیفیت را برای آن ماکارونی به همراه دارد. ماکارونی که از این آرد تهیه شده باشد ویژگی یک زماکارونی درجه یک را برای صادرات دارد و طعم بسیار خوشی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد. خوش خوراک بودن این نوع از ماکارونی ها نیز باعث افزایش مصرف آن ها و در نتیجه افزایش فروش و سود آن ها شده است.

 

0 0 رای
Article Rating
مشترک شوید
اعلان
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن تمام دیدگاهها
مقایسه محصولات
محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
لیست علاقمندی‌ها 0